banner8

banner28

Bursa Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'dan Ankara temasları

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçede hayata geçirmeyi planladıkları projeleri değerlendirmek ve çeşitli konuları masaya yatırmak için Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

DİĞER 13.03.2021, 11:46
Bursa Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'dan Ankara temasları

Bursa Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan Ankara'da temaslarda bulundu.Ziyaretlerde, Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ve AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan da yer aldı. Özkan’ın Ankara temasları kapsamında ilk durağı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli oldu.

TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER YENİ KAZANÇ KAPISI OLABİLİR

Gerçekleşen görüşmelere istinaden Başkan Özkan, Karacabey’de tarımsal alanda yürütülen projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Özkan, özellikle tıbbi ve aromatik bitkilerin ilçe genelinde ekonomik kazanç kapısı olması yönünde çalıştıklarını belirterek, bunun yanında çevre düzeni planı çalışmaları hakkında da verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

YOĞUN ZİYARET PROGRAMI

Başkan Ali Özkan; Ankara temasları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı Hamza Dağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı, önceki dönem İçişleri Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Tunçak ile Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey ile görüştü.

Yorumlar (0)
27°
açık
banner24