banner8

banner14

banner6

Karlıova sokak ulaşıma açılıyor

Üzerinde bulunan binanın yıkılmasıyla tam anlamıyla ulaşıma açılan Osmaniye Mahallesi Karlıova Sokakta asfalt ve tertuvar çalışmaları sürüyor.

ULAŞIM 03.12.2020, 00:10
Karlıova sokak ulaşıma açılıyor

Bursa İnegöl Belediyesi, Osmaniye Mahallesi’nde üzerinde yola terki bulunan yapının kaldırılmasıyla 100 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğinde sokağa dönüşen Karlıova Sokakta tretuvar ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Daha modern bir şehir oluşturmak adına yapılan çalışmalar kapsamında, devam eden asfalt kaplama çalışmasını Belediye Başkan Vekili Erdal Akkaya ile birlikte Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, AK Partili meclis üyeleri ve parti yöneticileri yerinde inceledi. Burada bir açıklama da yapan Başkanvekili Erdal Akkaya; “Bugün Osmaniye Mahallemizde Karlıova Sokaktayız. Belediyemiz her fırsatta, sürekli çalışmalarını sürdürüyor. Bulduğumuz her noktayı en uygun şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Kimi bölgelerde yeni otoparklar oluştururken kimi bölgelerde kaldırım, yol çalışmaları yapılmaya devam ediyor. Burada da yol üzerinde bir bina vardı. Binanın yıkılması neticesinde kapalı olan yol açıldı. Şuanda vatandaşımızın kullanımına sunmak için asfalt ve tretuvar çalışmalarını tamamlamak üzere çalışıyoruz. Kısa sürede bu sokağı vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız. Mahallemize ve İnegöl’ümüze hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar (0)
18°
kapalı
banner9
banner16