banner8

banner28

Bursa Yıldırım'dan kahramanlara teşekkür

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, 1-7 Mart Deprem Haftası dolayısıyla Yıldırım Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi personeline Belediye Meclis toplantısında teşekkür belgesi verdi.

GÜNDEM 06.03.2021, 16:43
Bursa Yıldırım'dan kahramanlara teşekkür

Yıldırım Belediyesi’nin 2021 yılı 3. Olağan Meclis Toplantısı, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Koronavirüs önlemleri altında toplanan Meclis’in açılış konuşmasını yapan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, şubat ayı içinde belediyenin gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. ‘1-7 Mart Deprem Haftası’ kapsamında Yıldırım Belediyesi Arama Kurtarma Ekibini de mecliste ağırlayan Başkan Yılmaz, Kestel Dudaklı Köyü’nde yaşanan sel felaketi, Erikli Yaylası’nda çıkan orman yangını söndürme çalışmaları, Zeyniler mevkiinde kaybolan bisikletçiye yardım çalışmaları, Narlıdere ve Mollaarap’ta tatbikat çalışmaları, Mustafakemalpaşa Soğucak Köyü’nde arama kurtarma çalışması ile Ege Denizi’nde yaşanan ve İzmir’de can kayıplarına neden olan 6.6’lık deprem sonrası arama kurtarma çalışmaları gibi birçok faaliyete katılan ekibe gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN

Gerçekleştirdikleri özverili çalışma ve gayretlerden ötürü arama kurtarma ekibine teşekkür eden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yıldırım Belediyesi Arama Kurtarma Ekibimiz sadece ilçemizde değil nerede bir sıkıntı var, felaket var, çaresizlik var, oraya koşan bir ekip haline geldi. Nerede zora düşmüş bir insan varsa onun derdine derman olmak için koşturuyor. Tamamen gönüllülük esasıyla büyümeye devam eden ekibimiz, inşallah ihtiyaç olmasın ama ihtiyaç duyulduğunda da yanı başımızda olmaya devam edecek. Ben bu vesileyle tüm arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum. Başarılarınız daim olsun” diye konuştu. Konuşmasının ardından Başkan Yılmaz ile CHP, MHP ve İYİ Parti grup sözcüleri, Yıldırım Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi personeline teşekkür belgesi takdim etti.

Yorumlar (0)
25°
açık
banner24