banner8

banner6

Başkan Aktaş’tan Syk Group’a ziyaret…

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, başta tekstil olmak üzere turizm, enerji, tarım ve hayvancılık alanlarında yatırım ve faaliyetleri bulunan SYK Group’u ziyaret etti. Aktaş, “315 kişiye istihdam sağlayan SYK Group’u Bursa’ya değer katan firmalardan birisi olduğu için tebrik ediyorum” dedi.

GÜNDEM 21.02.2020, 00:00 26.02.2020, 22:44
Başkan Aktaş’tan Syk Group’a ziyaret…

Başkan Aktaş, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in de katıldığı törende, enerji verimliliğinde sanayi kuruluşları arasında Türkiye birinciliği elde eden SYK Tekstil’i tebrik ettiğini söyledi.

SYK Tekstil’in Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (DOSAB) fabrikasında incelemelerde bulunan Başkan Aktaş, grup bünyesindeki firmalarda çalışanlarla öğlen yemeğinde bir araya geldi, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez’in de eşlik ettiği ziyarette Başkan Aktaş’ı SYK Group Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Yedikardeş ile Başkan Yardımcıları Selçuk Yedikardeş ve Selim Yedikardeş’in yanı sıra diğer şirket yetkilileri ağırladılar.

Bursa’ya değer katıyor

Ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, OSB’lerde yer alan sanayi kuruluşları ziyaretlerini sürdürdüğünü dile getirdi. SYK Group’un Bursa’ya değer katan firmalardan birisi olduğunu belirten Aktaş, ziyaret vesilesiyle işyerlerinin kapısını kendisine açan SYK Group yetkililere teşekkür etti.

Aktaş, “Ayrıca geçtiğimiz günlerde İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in de katıldığı törende, enerji verimliliğinde sanayi kuruluşları arasında Türkiye birinciliği elde eden SYK Tekstil’i tebrik ediyorum” dedi.

SYK Group’tan istihdam önemli katkı

SYK Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Yedikardeş de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. SYK Group’un faaliyet alanlarıyla ilgili Başkan Aktaş’a bilgiler veren Yedikardeş, SYK Group’un 50 yılı aşkındır ticaret hayatında olduğunu, grup şirketleri arasında başta tekstil olmak üzere turizm, enerji, tarım ve hayvancılık alanlarında ürün ve hizmet üreten firmalar bulunduğunu ifade etti. Tüm hizmet alanlarında 315 kişilik istihdam sağladıklarına işaret eden Yedikardeş, “Mükemmelliği odağına alan bir anlayışla, çevreye, insana ve dokunduğumuz tüm kaynaklara duyarlı bir şekilde hareket ediyor ve her zaman geleceği düşünerek çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

SYK Group’un bir diğer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selim Yedikardeş ise ziyarette Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a, grup firmalarının enerji verimliliği alanındaki çalışmaları ve teknik konular hakkında bilgilendirdi.

Yorumlar (0)
26°
az bulutlu
banner9