banner8

banner14

banner6

Metal sanayi kavşağının çevresi düzenleniyor

İnegöl Belediyesi, Karayolları Bölge Müdürlüğü işbirliği ile yapılan metal sanayi kavşağındaki üst geçit bölgesinde çevre düzenlemelerini sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, “Vatandaşlarımızın şehirdeki yaşamlarında güvenli, konforlu, huzurlu şekilde yaşamalarını istiyoruz. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

DİĞER 12.12.2020, 12:43
Metal sanayi kavşağının çevresi düzenleniyor

Şehrin dört bir yanında hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, metal sanayi kavşağında Karayolları Bölge Müdürlüğü işbirliği ile yapılan üst geçidin çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların güvenli şekilde karşıya geçmesini sağlayacak üst geçidin yan yürüyüş yolları ile çevre düzenlemesi çalışmaları, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince devam ediyor.

Belediye Başkanı Alper Taban, bugün beraberindeki heyetle birlikte çalışmaları yerinde inceledi. Metal sanayi tarafından tamamlanan yürüyüş yolları ile karşı yönde devam eden çalışmalar yerinde görülerek son durumları hakkında bilgi alındı. Burada bir açıklama da yapan Başkan Alper Taban, “Bugün metal sanayi kavşağımızın bölgesinde yaptığımız çalışmaları incelemek üzere buradayız. Şuanda üzerinde bulunduğumuz üst geçidimizin yapımında son aşamaya gelindi ve son rötuşları yapılıyor. Kıymetli Karayolları Bölge Müdürümüze de çok teşekkür ediyorum. Burada biliyorsunuz çok yakında okullarımız var. Okullardan çıkan öğrencilerimizin caddenin karşı kısmına geçmesiyle alakalı zorlukları vardı. Bunlarla alakalı üst geçidimiz tamamlandığında güvenli şekilde karşıya geçebilecekler. Bu yönüyle önemsiyoruz. Bizler de çalışma bölgesinde hem çevre düzenlemesi hem parklanmayla ilgili hem de yeşil alan ve yürüyüş yollarıyla ilgili çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sonuçta vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz, insanlara hizmet ediyoruz. Şehirdeki yaşamlarında güvenli, konforlu, huzurlu şekilde yaşamalarını istiyoruz. Bundan ötürü de eksiklerimizi gidermek üzere hızlı hızlı bu çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bugün de çalışmaları yerinde görerek hangi noktada olduğumuz bilgisini aldık. Çalışmanın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
22°
kapalı
banner9
banner16