banner8

banner28

Kestel Belediyesi’nden sporculara malzeme ve kıyafet desteği

Kestel Belediyesi, ilçede bulunan tüm amatör kulüplerin sporcularına, kıyafet ve spor malzemesi desteğinde bulundu. Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirtti.

DİĞER 24.03.2021, 14:06
Kestel Belediyesi’nden sporculara malzeme ve kıyafet desteği

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmaları sürdüren Kestel Belediyesi, ilçedeki sporcuları da unutmuyor. Kestel Belediyesi, ilçede bulunan tüm amatör sporcuların, antrenmanlarda ve müsabakalarda kullanmaları için kıyafet ve malzeme desteğinde bulundu. Forma, eşofman takımı, spor ayakkabı, krampon, çanta ve çorap gibi malzemeler, 15 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen programda, sporculara teslim edildi. Programa, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Kaymakam Ahmet Karakaya, Kestelspor Kulüp Başkanı Barbaros Yıldız, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Turan Yavuz ve İlçe Protokolü katılım sağladı.

‘’GENÇLERİMİZİN SPORTİF BAŞARILARI GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR’’

Programda konuşan Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ‘’Göreve geldiğimiz süreçten bugüne kadar, başta Kestel Belediyesporumuz olmak üzere, ilçemizdeki tüm amatör sporcularımızın maddi ve manevi her alanda yanlarında olduklarını belirtmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışıyoruz. Kestel Belediyesi olarak, spora ve sporcuya verdiğimiz önemi, ilçemize kazandırdığımız spor tesisleri, müsabaka alanları ve yeni branşlarla gösteriyoruz. Gençlerimizin derslerindeki başarıları bizleri mutlu ederken, sportif alanlardaki başarıları da göğsümüzü kabartıyor. Sizlerin başarısıyla, gururlanıyor, onur duyuyoruz. Amacımız ve en büyük gayemiz, daha çok gencimizin spora yönelmesi ve kötü alışkanlarından uzak durması. Bu hedefimiz ile her zaman onların yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Ancak bunu hep birlikte başaracağız. Bugünde ilçemizdeki yüzlerce amatör sporcumuza, yeni malzeme ve kıyafetlerini hediye ediyoruz. Sporcularımızın yeni malzemelerinin hayırlı olmasını diliyor, teşekkürlerimi sunuyorum.’’ diye konuştu.

Yorumlar (0)
27°
açık
banner24