banner8

banner28

Hijyen ve kaliteden taviz yok

Dünya standartlarındaki üretim sistemiyle sektörde öne çıkan Bursasu, kaynaktan ambalaja kadar sağlığa uygunluk ve kaliteden ödün vermiyor.

DİĞER 19.06.2021, 10:55
Hijyen ve kaliteden taviz yok

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Jeotermal Anonim Şirketi’nin tesislerinde dolumu gerçekleştirilen Bursasu’yun dolum ve paketleme işlemlerinin ve üretiminin tamamı el değmeden, hijyenik ortamlarda gerçekleştiriliyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımıyla kent ekonomisine kazandırılan, dünya standartlarındaki makine parkuru ve üretim sistemiyle sektörde öne çıkan Bursasu, hijyen ve kaliteden taviz vermiyor. Uludağ'ın zirvesindeki eşsiz ve doğal kaynaklarından gelen suyun sağlığa uygunluk koşulları birçok farklı noktada kontrol ediliyor, son teknolojik makineler ile el değmeden şişeleniyor. Üretimden dağıtıma tüm süreçlerde uluslararası standartları uygulayan Bursasu, kalitesini de birçok belgeyle tescilledi. ISO 9001 Kalite ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gerekliliklerini sağlayan Bursasu, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak müşteri memnuniyeti ve gıda güvenliğini en üst seviyede tutuyor.

‘İÇİNİZ RAHAT ETSİN DİYE’

Doğal kaynak suyunun çıkış noktasından, ürünün tüketiciye ulaşmasına kadar olan tüm üretim aşamasında temizlik ve hijyen koşullarından taviz vermeyen Bursasu, güvenli üretim hedefiyle insan sağlığına doğrudan etki edebilecek hammaddelerin kontrolüne de büyük önem veriyor. Kapalı ve sağlam ambalajlarla gelen hammaddeler gerekli kontroller yapıldıktan sonra duyusal ve mikrobiyolojik analizlere gönderiliyor. Bursasu işletme çalışanları da gıda sektöründe olmanın getirdiği sorumluluklarının bilinciyle hareket ediyor, personel hijyen konusunda sıklıkla denetleniyor.

BURSA’NIN MARKASI TÜRKİYE’NİN SUYU

ISO 9001 KYS, ISO 22000 GGYS ve ISO 14001 Çevre Yönetim sistemlerine de sahip olan Bursasu, ürün gamındaki tüm markalar için de Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) kriterlerini uyguluyor. Bursa’nın suyu Türkiye’nin markası olma yolunda emin adımlarla geleceğe yürürken, insan sağlığını temel alan çevre dostu üretim anlayışı ile Bursasu, tüketici memnuniyetine de önem ve öncelik veriyor

Yorumlar (0)
27°
açık
banner24