banner8

banner28

Bursa: İNGADEM bir telefon kadar yakın 

İnegöl Belediyesi Gençlik ve Aile Destek Merkezi (İNGADEM), pandemi sürecinde rutin görüşmelerin yanı sıra 16.00-17.00 saatleri arasında telefonla da hizmet vermeye başladı.

DİĞER 08.05.2021, 12:21
Bursa: İNGADEM bir telefon kadar yakın 

İnegöl Belediyesi’nin toplumun temel taşı olan aileye katkı sağlamak, anne-baba ile çocuk ilişkileri, bireyler arası problemlere çözüm olmak, anne-baba ilişki ve iletişim problemleri, çatışmalar, alkol ve madde bağımlılığı olan bireylere terapi ile üniversite ve liseye hazırlanan gençlere psikolojik destek sağlamak amacı ile kurduğu Gençlik ve Aile Destek Merkezi (İNGADEM), artık bir telefon kadar yakın, kısıtlamalarda da rutin görüşmelerin sürdüğü merkezde, dileyen vatandaşlar 0 224 777 0 500 no’lu telefondan hafta içi her gün 16.00-17.00 saatleri arasında telefonla da Aile Danışmanları ve Psikologlarla görüşme yapabilecek.

Konuya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban, toplumun temel yapı taşı olan ailenin korunması ve sağlıklı aile yapılarının sağlanması için hizmet veren İNGADEM’in bugüne kadar pek çok kişiye ve aileye umut olduğunu söyledi. Merkezin pandemi sürecinde de hizmetini sürdürdüğünü hatırlatan Başkan Taban, “Gençlik ve Aile Destek Merkezimizde, pandemi sürecinde sokağa çıkma yasağı olduğu bu günlerde vatandaşımızın sorunlarına duyarsız kalmama adına yeni bir sisteme geçtik. Dileyen vatandaşlarımız İnegöl Gençlik ve Aile Destek Merkezimiz personelleri Uzman Sosyolog ve Aile Danışmanı Tuğba Udül ile Psikolog İnci Kardelen tarafından hafta içi her gün saat 16.00 ile 17.00 arası telefon görüşmesi yapabilecekler. Gün içerisinde rutin görüşmelerini sürdüren uzmanlarımız, hafta içi her gün 1 saat telefon görüşmesine ayıracaklar. 0 224 777 0 500 no’lu telefondan dileyen vatandaşlarımız merkezimizi arayarak bu hizmeti alacaklar” dedi.

Yorumlar (0)
27°
açık
banner24