banner8

banner6

Yenişehir'de öğrencilere anlamlı bağış

Milli Atlet ve Uzm. Dr. Murat KAÇAR, Yenişehir Belediye Başkanı Davut AYDIN tarafından yaptırılan Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okuma Salonuna kitap bağışında bulundu.

BÜYÜKŞEHİRLER 22.07.2020, 18:22
Yenişehir'de öğrencilere anlamlı bağış

Yenişehir Belediye Başkanı Davut AYDIN’ı makamında ziyaret eden Uzm. Dr. Murat KAÇAR, kitaplarını bağışlamak üzere daha sonra Başkan ile birlikte Gevher Nesibe MTAL’ne geçerek burada İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa AYAZ ve okul yöneticileri tarafından karşılandı. Sağlık ve sağlık eğitimiyle alakalı konuları içeren 500’e yakın kitabı Gevher Nesibe MTAL Okuma Salonuna takdim ederken yaptığı konuşmada Milli Atlet ve Uzm. Dr. Murat KAÇAR “Bir olayı bilgisayardan okumak başka şey, kitabı eline alarak okumak başka bir şeydir. Yeni nesillere kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için yapılan bu okuma salonun çok önemli olduğunu düşünüyor, teşekkür ediyorum. Buralardan yetişecek genç meslektaşlarıma da şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Davut AYDIN ise Uzm. Dr. Murat KAÇAR’a hitaben yaptığı teşekkür konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Sağlıkçının kitaplarının sağlık lisesine gelmesi ayrı bir güzellik. Alanında uzman bir doktor ve aynı zamanda sporcu kimliğiyle de tanıdığımız, ilçemize yıllarca hizmet eden hocamızın kitaplarını bu okuma salonunda görmek bizleri çok duygulandırdı. Kitap bağışında bulunan hocamıza çok teşekkür ediyorum.”

Yorumlar (0)
27°
parçalı bulutlu
banner9