banner8

banner6

Balıkesir Ayvalık’ta gece mesaisi

Ayvalık’ı yaz sezonuna hazırlamaya yılların yorgunluğunu taşıyan cadde ve sokakları yenileyerek başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, ilçenin tek ana arteri olan Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirdiği asfalt çalışmalarında sona yaklaştı.

BÜYÜKŞEHİRLER 24.05.2020, 18:11
Balıkesir Ayvalık’ta gece mesaisi

Geçtiğimiz günlerde Atatürk Caddesi’nde sıcak asfalt döken ve kaldırım düzenlemelerine başlayan Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı Ramazan Bayramı’nın arefesinde Cumhuriyet Meydanı ile Marina arasında kalan yolda sıcak asfalt çalışması yaptı.

BÜYÜKŞEHİR AYVALIK’A DEĞER KATACAK

BASKİ’nin de altyapı çalışmalarını sürdürdüğü ilçede ayrıca; Küçükköy, Sarımsaklı ve Altınova Mahallelerinde de ekipler hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Ayvalık’taki altyapı eksikliklerini gidermeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi; çevre düzenlemeleri ve kent mobilyaları başta olmak üzere yapacağı üstyapı yatırımlarıyla da ilçeye değer katacak.

BAŞKAN YILMAZ SIKLIKLA ZİYARET EDİYOR

Sık sık ziyaret ederek bölgede devam eden çalışmaları yerinde inceleyen ve Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ile fikir alışverişinde bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz “Temmuz ayı içerisinde şehrimize gelen misafirlerimizin Ayvalık’ımızı daha bakımlı, daha güzel görmelerini istiyoruz. Büyükşehir olarak, Ayvalık Belediyesi ile birlikte Ayvalık’ın her noktasına dokunmayı düşünüyoruz. Küçükköy’den, Cunda ve Altınova’ya kadar tüm birimlerimiz gereken her çalışmayı yaparak ilçemizin değerine değer katacak.” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
26°
parçalı bulutlu
banner9