banner8

banner14

banner6

Başkan Aydın ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışıyor

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın mahalle mahalle gezerek faaliyetleri yerinde incelerken ekiplerle birlikte çalışmalara katıldı.

ALTYAPI - SU 29.07.2020, 12:48
Başkan Aydın ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışıyor

Papatya Mahallesi bağlantı yollarının sathi kaplama ve mahalle meydanının parke taşı döşeme çalışmalarını incelemek üzere giden Belediye Başkanı Davut Aydın, burada kum serme işleminde ekiplerle birlikte çalıştı. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Belediye ekiplerini seferber eden Başkan Aydın “tüm ekiplerimizle ilçemizin her noktasında hummalı bir çalışma yürütmekteyiz. Bizim tek derdimiz hemşehrilerimizin memnuniyeti, ilçemizin güzelleşmesidir” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle Papatya Mahallesi meydanına 2000 m² parke taşı döşeme işinin bugün tamamlanacağını ifade eden Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın “Papatya Mahallemizin Bilecik istikametine giden bağlantı yoluna bugün BBB ekiplerimiz tarafından PMT malzemesi serilmesine de başlandı. Bu işlemin ardından sathi kaplaması yapılacak olan bağlantı yolu ile vatandaşlarımız asfalta kavuşacaklar. Bizlere her konuda destek olan BBB Başkanım Sayın Alinur Aktaş ve ekibi ile çalışma arkadaşlarıma üstün gayretleri için teşekkür ediyorum. Bizim işimiz gücümüz Yenişehir” dedi.

Yorumlar (0)
19°
açık
banner9